Олександр Солонько: Потенційні любителі прославляти вбивць українців повинні знати про невідворотність покарання

504
Політичний аналітик Олександр Солонько

Не зважаючи на те, що 9 травня і всі основні пристрасті навколо нього вже позаду, черговий скандал із «Інтером» все ще поки не вщухає. В одній з місцевих газет відмовилися друкувати програму каналу. Російські пропагандисти завили і почали сипати звинуваченнями в поверненні «совка», який же самі й хочуть повернути в Україну.

Натомість Нацкомтелерадіо лиш розводить руками – попередження або штраф. Не більше.

Щодо бойкоту каналу, до чого знову лунають заклики і цілком обґрунтовані, то звісно, всі кому не байдужа доля України має його бойкотувати. І всі рупори російської пропаганди, але цього недостатньо.

Не хочу робити рекламу чи антирекламу будь-кому, хто працює постійно або ситуативно на інтереси агресора. Справа не в одному каналі, сайті чи радіо. Справа в державній політиці та ставленні до самого явища, а також в готовності суспільства миритися з таким порядком речей. Справа також в тому, що влада сама заграє з такими от російськими рупорами в Україні. Намагається використовувати у власних інтересах, в тому числі, для реалізації давньої політики «розділяй і володарюй». Але найгірше в цьому те, що страждає від цього Україна. Бо вільне існування таких рупорів дозволяє проросійським реваншистам в Україні зміцнювати позиції.

Вирішення проблеми має бути комплексне. Має бути інститут (в даному випадку Нацкомтелерадіо), який буде діяти ідентично у випадках порушень. Ці дії мають бути рішучі й не повинно бути винятків. Українофобія – позбавлення ліцензії. Пропаганда в інтересах ворога – позбавлення ліцензії. Розпалювання ворожнечі – позбавлення ліцензії та кримінальна відповідальність. Ці рішення мають не тільки виноситися. Їх треба контролювати й виконувати. Потенційні любителі прославляти вбивць українців повинні знати про невідворотність покарання. Без винятків та поблажок. Не дивлячись на позицію Путіна чи Заходу. Виключно в інтересах України.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв