Путін і Порошенко узгодили звільнення Савченко

233
Один із адвокатів засудженого в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що український глава держави Петро Порошенко й російський лідер Владімір Путін узгодили питання щодо звільнення ув’язненої.

«Політична домовленість між першими особами України й Російської Федерації про повернення Савченко на Батьківщину досягнута. Але деталі залишаються відкритими – поки невідомо як це буде зроблено і коли», – заявив в ефірі Радіо Свобода Фейгін.
Він також наголосив, що його підзахисну й російський ГРУшників Євгєнія Єрофєєва й Алєксандра Алєксандрова, раніше засуджених в Україні, можуть звільняти за різними процедурами, а не в результаті обміну.
«Є така версія, що Порошенка змушують помилувати Єрофєєва і Алєксандрова. А Савченко російська сторона збирається відправляти шляхом виконання конвенції про видачу засуджених, щоб вона формально відбувала виконання в Україні, навіть розуміючи, що цього не буде. Тому можуть бути різноманітні ігри навколо цієї історії», – зазначив адвокат.
Раніше він оголосив, що остаточно питання щодо повернення Савченко до України сторони вирішать не раніше 23 травня поточного року, коли набуде чинності вирок суду щодо російських ГРУшників.

Коментарi

Коментарiв