Україна готує відповідь на відкриття Кримського мосту Росією – Гройсман

771
Гройсман обіцяє відповісти Кремлю на ситуацію із мостом у Криму

Будівництво і відкриття Кримського мосту на анексованому Росією півострові порушує норми міжнародного права і загрожує безпековим, економічним і екологічним інтересам.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на відео, опублікованому у Facebook.

«Російська окупаційна влада продовжує діяти поза межами міжнародного права та здорового глузду. Вони відкривають Керченський міст: об’єкт, який побудований на нашій, суверенній території – без будь-яких погоджень, з прямою загрозою нашим безпековим, економічним та екологічним інтересам», – підкреслив політик.

Також він наголосив, що Кремль діє так, ніби безкарність і вседозволеність триватимуть вічно.

«НІ! Настане час, і за все доведеться відповісти – у тому числі за цей міст. Росія буде дорого за це платити. І питання тут не в грошах, а в справедливості, яка буде відновлена. Зараз ми готуємо відповідь: ми навчилися захищати свої інтереси, в тому числі в міжнародних судах. Будемо вживати всі заходи і доб’ємося справедливості і верховенства закону», – підсумував очільник КМУ.

Російська окупаційна влада продовжує діяти поза межами міжнародного права

Російська окупаційна влада продовжує діяти поза межами міжнародного права та здорового глузду. Вони відкривають Керченський міст: об’єкт, який побудований на нашій, суверенній території – без будь-яких погоджень, з прямою загрозою нашим безпековим, економічним та екологічним інтересам. Про це сказав сьогодні в коментарі “France-Presse, AFP”. Кремль діє так, ніби безкарність і вседозволеність триватимуть вічно. НІ! Настане час, і за все доведеться відповісти – в тому числі за цей міст. Зараз ми готуємо відповідь: ми навчилися захищати свої інтереси, в тому числі в міжнародних судах. Будемо вживати всі заходи і доб’ємося справедливості і верховенства закону.

Опубліковано Volodymyr Groysman 15 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв