Порошенко вибрав падіння замість реформ, − Лещенко

235
Під час засідання «Блоку Петра Порошенка» нардепи абсолютною більшістю голосів затвердили рішення про відновлення на посаді першого заступника глави парламентської фракції Ігоря Кононенка, якого раніше звинуватили в корупції. На думку нардепа Сергія Лещенка, це безвідповідальна резолюція Президента Петра Порошенка.

Раніше Дзеркало тижня повідомляло, що Національне антикорупційне бюро України розслідує факт здійснення політичного тиску главою «Нафтогазу» Андрієм Пасішником на колишнього очільника Міністерства економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса, який у зв’язку з цим інцидентом подав у відставку. До справи причетний і Кононенко, проте детективи НАБУ заявили, що не виявили відповідних доказів.
Під час засідання «БПП» Кононенка відновили на посаді першого заступника глави фракції, проте цю резолюцію досить неоднозначно сприйняла Верховна Рада, зокрема гостро розкритикував її нардеп Сергій Лещенко.
«Це рішення Президента Петра Порошенко − вибрати вільне падіння замість реформ, очищення й боротьби з корупцією. І він нестиме за це політичну відповідальність. Відновити Кононенко вважаю недостатнім. Пропоную ввести його в керівні органи Центренерго, Запоріжжяобленерго, Одеського припортового заводу, а також зробити його першим заступником Генерального прокурора. Гуляти − так гуляти!», − наголосив парламентар.

Коментарi

Коментарiв