Україна повинна підірвати путінський Кримський міст – ІноЗМІ

729
Журналыст закликав Україну підірвати Кримський міст

Колумніст американського видання Washington Examiner Том Роґан у своїй статті висловив переконання, що Україна просто мусить підірвати Кримський міст.

На думку журналіста, будівництво і відкриття мосту є обурливим посяганням на авторитет України як нації.

Про це пише Washington Examiner.

«Звичайно, з точки зору Путіна, цей міст є всім. Він вартував уряду Росії банкрутства, але надає Путіну офіційне фізичне та психологічне присвоєння території України», – ідеться у статті.

Саме тому, додає Роґан, Україні слід застосувати власні повітряні сили для того, щоб, якщо не зруйнувати міст, то хоча б зробити його тимчасово не придатним для використання.

За словами автора, зважаючи на урочистість і помпезність відкриття Кримського мосту, авіаудар по ньому стане вагомою відповіддю націоналістичним амбіціям Путіна: «Такі дії з боку України чітко би продемонстрували Москві, що Київ не збирається приймати таку формалізацію «крадіжки території», та зробить це у виключно такий спосіб, який розуміє Росія».

У відповідь на цей матеріал прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков назвав статттю «потворним проявом неякісної журналістики», передає РБК.

Пізніше стало відомо, що Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти Тома Роґана через його публікацію. Про це повідомляє прес-служба СК РФ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв