Радикали обурені бездіяльністю НАБУ щодо офшорів влади

234
12 травня під час засідання парламенту лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що НАБУ не розслідує факти причетності українських високопосадовців до офшорних фірм.

Лідер радикалів зазначив, що цю інформацію йому надав перший заступник голови Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава, коли весь склад партії прийшов до офісу відомства для з’ясування цього питання.
За його словами, найбільш резонансними є питання щодо офшорних компаній Президента Петра Порошенка, очільниці Національного банку Валерії Гонтаревої, новопризначеного міністра фінансів Олександра Данилюка, колишнього глави Міністерства енергетики й вугільної промисловості Володимира Демчишина, народного депутата від «БПП» Ігоря Кононенка й бізнесмена Макара Пасенюка.
«Керівництво НАБУ нам повідомило, що жодних кримінальних проваджень проти найвищих посадових осіб держави вони не відкрили. Углава пояснив це нібито нестачею часу й наголосив, що заява парламентарів не може бути підставою для відкриття справи», − цитує Українська правда Ляшка.
На його думку, така бездіяльність свідчить про незнання законів працівниками Національного антикорупційного бюро, оскільки заяви народних депутатів і ЗМІ можуть бути підставою для відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, після першого витоку інформації щодо офшорних компаній українських високопосадовців НАБУ заявило, що не може здійснювати розслідування проти чинного Президента, проте розпочала інформаційно-аналітичну роботу щодо офшорів інших представників влади.

Коментарi

Коментарiв