Луценка офіційно призначили на посаду Генерального прокурора

229
12 травня Верховна Рада України затвердила кандидатуру лідера «БПП» Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора.

Уранці 12 травня парламент ухвалив законопроект щодо реформи Генеральної прокуратури. Відповідно до документа, нардепи змінили вимоги до кандидатів на посаду глави ГПУ – таким чином, ця особа може не мати юридичної освіти й раніше визначеного законодавством стажу роботи у відомстві. 
Ухвалення цього закону дозволило Верховній Раді призначити очільника «Блоку Петра Порошенка» Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора. За відповідне рішення проголосили 264 парламентарі – передає 112.
Прямо в залі пленарних засідань документ про призначення нового глави ГПУ підписав Президент України Петро Порошенко, після чого Луценко оголосив присягу та склав депутатські повноваження. У парламенті його місце отримає Оксана Білозір, яка 2005 року очолювала Міністерство культури.
«Я вам скажу, що я ніколи ще не хвилювався  так, як нині, хоча ніби пройшов в житті багато різних доріг. Я цілком усвідомлюю, яка відповідальність лягає на мене, не тільки з точки зору чесної професійної роботи, результативності, але і з точки зору, як відновити довіру людей до своєї рідної держави», – зазначив новопризначений Генеральний прокурор.
За його словами, в першу чергу на новій посаді він має намір оголосити конкурс на посади в Генеральній інспекції й реалізувати закон про люстрацію, після чого буде звільнено кілка сотень працівників.

Коментарi

Коментарiв