«Росіє, відпусти Сенцова»: у Москві пікетують через незаконно ув’язненого українця

431
Росіяни вийшли на поодинокі пікети на підтримку Олега Сенцова

У центрі Москви відбулися поодинокі пікети з метою привернути увагу до стану здоров’я незаконно засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова, який оголосив голодування.

Четверо росіян вийшли на Пушкінську площу і по черзі тримали плакати з портретом Сенцова із написами: «Олег, Живи», «Росіє, відпусти Сенцова», «Врятувати Сенцова, Save Sentsov». Про це повідомляє УНІАН.

«Ми не наївні люди, розуміємо, що цим мало чого доб’ємося, але ми все ж таки громадяни своєї країни, нам буває за неї страшно соромно. Мені особисто соромно, що я росіянка, з Росії, громадянка Росії, і ми це робимо, щоб стало менше соромно», – зазначила активістка Вікторія Івлєва.

Вона сподівається, що український режисер якось дізнається про цю акцію і знатиме, що, зокрема, і в Росії є люди, які хочуть, щоб він залишився живий.

Літератор Аліса Ганєєва, яка також взяла участь у пікеті, заявила, що «це питання життя і смерті, не абстрактне прохання про звільнення в’язня совісті»: «Мета – привернути увагу владних структур, а в ідеалі – добитися його відправлення до України».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв