МВС України виконало всі вимоги Євросоюзу щодо безвізового режиму

246
Єврокомісар із питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітріс Аврамопулос під час зустрічі із міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим 12 травня цього року оголосив, що МВС виконало всі вимоги для отримання візової лібералізації з країнами ЄС.

«Ви досягли дуже великих результатів і, я думаю, ми недалеко від того дня, коли українці зможуть вільно подорожувати Європою. Наскільки я розумію, громадяни України чекають цього моменту», − наголосив представник Європейського Союзу.
На його думку, Україна – це не чергова держава, що прагне до Європи, але і гарант забезпечення безпеки та стабільності в регіоні – інформує прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
Глава українського відомства підкреслив, що саме від реформи МВС значною мірою залежить виконання вимог Європейського Союзу для запровадження безвізового режиму між Україною й державами ЄС.
«Ми почали її два роки тому із затвердження стратегії, що була узгоджена зі спеціальною консультаційною місією EUAM. І ми її виконуємо. У реформі поліції ЄС – один із головних наших партнерів», − зазначив Аваков.
Єврочиновник також закликав українську владу усвідомлювати важливість об’єднання зусиль правоохоронних структур Євросоюзу й України задля успішного досягнення цілей. 
«Я проситиму директора Інтерполу відвідати Україну, щоб ми змогли об’єднати зусилля. Для ефективної комунікації з Європолом буде окремо закріплено офіцера зв’язку. Ми зможемо не тільки спільно боротися з організованою злочинністю і тероризмом, а й обмінюватися інформацією за допомогою встановлення довіри», − анонсував Аврамопулос.

Коментарi

Коментарiв