«БПП» анонсував призначення нового лідера замість Луценка

179
Заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко назвав прізвища нардепів, яких можуть призначити на посаду глави політичної сили замість Юрія Луценка.

Нагадаємо, 12 травня Верховна Рада України призначила колишнього лідера «БПП» Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора. Відповідно, він склав депутатські повноваження.
Гончаренко повідомив, що вже 16 травня під час засідання парламентської фракції «БПП» її члени оберуть нового керівника. На його думку, найімовірніше цю посаду отримає Ігор Гринів або Анатолій Матвієнко.
Лідером фракції можуть призначити заступника її керівника Ігоря Кононенка, якого нещодавно відновили на посаді. Відповідно до інформації Дзеркала тижня, його кандидатуру можуть не пропонувати під час голосування, проте він зможе керувати політичною силою в якості виконуючого обов’язки очільника.
Національне антикорупційне бюро України розслідувало факт здійснення політичного тиску главою «Нафтогазу» Андрієм Пасішником на колишнього очільника Міністерства економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса, який у зв’язку з цим інцидентом подав у відставку. До справи причетний і Кононенко, проте детективи НАБУ заявили, що не виявили відповідних доказів. Під час засідання «БПП» його відновили на посаді першого заступника глави фракції, проте цю резолюцію досить неоднозначно сприйняла Верховна Рада.

Коментарi

Коментарiв