Депутати від «НФ» і «Опоблоку» влаштували бійку в Раді

194
Перший заступник глави Верховної Ради України Ірина Геращенко 13 травня була вимушена закрити засідання парламенту через сутичку між нардепом від «НФ» Юрієм Тимошенком і заступником очільника «Опозиційного блоку» Олександром Вілкулом.
УНІАН інформує, що під час промови в частині пленарного засідання, коли нардепи виступають у розділі «Різне», заступник глави «Опозиційного блоку» говорив російською мовою. Це обурило значну кількість парламентарів, у зв’язку з чим у сесійній залі почали лунати вигуки нардепів. 

Пізніше кілька депутатів наблизилися до трибуни, аби перешкодити виступу Вілкула. Зокрема, йдеться про позафракційного Володимира Парасюка й представника «Народного фронту» Юрія Тимошенка.
Потім між Тимошенком і Вілкулом відбулася вже особиста сутичка. Представник «Опозиційного блоку» намагався відновити виступ, проте парламентарі так і не дозволили йому зробити цього.
За його словами, він міг би говорити і українською, якби його до цього не примушували. Крім того, йому зручно висловлюватися російською мовою. 
У підсумку Геращенко закрила засідання Верховної Ради 13 травня більше ніж на півгодини раніше, оскільки народні депутати так і не дійшли згоди. Деякі парламентарі обурені цим фактом, оскільки, на їх думку, це є порушенням регламенту.

Коментарi

Коментарiв