Однокласник Порошенка і віце-президент «Рошен» спонсорує фотогалерею у Москві – ЗМІ

1287
Оточення Порошенка причетне до спонсорування фотогалереї у Москві

Президент Петро Порошенко та його оточення займаються в Росії не лише кондитерським, аграрним і крохмальним бізнесом, а і можливо, видобувають корисні копалини та будують на просторах Росії. Так, за інформацією ЗМІ, Сергій Зайцев – однокласник Петра Порошенка і віце-президент корпорації «Рошен» –  є меценатом, і спонсорує одну із фотогалерей у Москві.

Сергій Зайцев – однокласник Порошенка і віце-президент корпорації «Рошен» – є меценатом і спонсорує одну з московських фотогалерей.

За інформацією ЗМІ, Зайцев є власником компанії «Призма», яка зазначена власником приміщення, де розташована галерея. Номінальним директором галереї виявився співвласник компанії «Амур-Волга» Самат Гільметдінов.

«За допомогою моїх документів і розслідувань, колеги знайшли у Порошенка фотогалерею в Москві на 1 500 кв. м. Вона оформлена на один із Петіних офшорів. При цьому номінальний директор галереї – співвласник КК «Амур-Волга». У холдинг входить підприємство з видобування будівельних пісків «Горлівське», Сейбинське родовище марганцевих руд у Сибіру «Георгіївський рудник», гірничо-будівельна компанія «КомпактПромСтрой», компанія з енергозабезпечення промислових майданчиків «Энергосбертех» і гірничодобувна компанія «Квазар», – зазначив у своєму Facebook журналіст Олександр Дубинський.

Бум! Порошенко может владеть в России ещё целым пучком бизнесов, помимо своих аграрно-пищевых активов. С помощью моих…

Опубліковано Александром Дубинским 17 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв