НАБУ затримало на хабарі кількох прокурорів

203
Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали трьох працівників прокуратури Тернопільської області у зв’язку з підозрою в отриманні хабара загальною сумою понад 300 тисяч гривень.

12 травня 2016 року в результаті проведених детективами НАБУ заходів затримано трьох працівників органів прокуратури Тернопільської області у зв’язку з підозрою в одержанні неправомірної вигоди у розмірі понад 300 тисяч гривень, − йдеться в повідомленні прес-служби Бюро. 
Також зазначено, що двом із затриманих, а саме керівнику місцевої прокуратури й одному з керівників обласного відомства, повідомили про підозру й навіть обрали запобіжні заходи щодо них. Один із хабарників отримав перебування під вартою з можливістю внесення застави, сума якої становить понад 500 тисяч гривень, інший порушник – цілодобовий домашній арешт.
Рішення про запобіжний захід щодо третього підозрюваного поки не ухвалили, оскільки він певний час переховувався від слідства. 
«Успіх спецоперації у Тернополі досягнуто завдяки детальному розслідуванню детективів НАБУ, чіткій стратегії та злагодженим діям всіх учасників. Водночас, ми розуміємо –  попереду ще багато роботи, адже схеми, подібні до тієї, що діяла в Тернопільській області, працюють в усіх регіонах України. В них задіяні працівники різних правоохоронних органів, однак провідну роль, завдяки своєму процесуальному статусу, відіграють співробітники органів прокуратури. Тому, упевнений, паралельно з зусиллями Національного антикорупційного бюро щодо викриття та притягнення корупціонерів до відповідальності потрібні системні  і глибокі реформи прокуратури», − наголосив глава антикорупційного відомства Артем Ситник.

Коментарi

Коментарiв