РФ продовжує збільшувати військове угруповання у Криму

204
Речник Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньов повідомив, що на території анексованого Кримського півострова РФ постійно здійснює планові ротації військового персоналу, у зв’язку з чим загальна кількість російських Збройних Сил у Криму поступово збільшується.

«Починаючи з лютого 2014 року, угруповання Збройних Сил Російської Федерації на території тимчасово окупованого Криму постійно зростає. Причому вона зростає не тільки в кількісному плані, але і в якісному. Завдяки тому, що постійно на всіх ключових полігонах півострова проходять навчання, спрямовані на підвищення бойових можливостей тих підрозділів, які перебувають на території Криму. Це, відповідно, дає результати», − заявив в ефірі Радіо Свобода Селезньов.
Він також наголосив, що російські силовики постійно здійснюють «розвідку місцевості» на територіях анексованого півострова, особливо їх цікавлять прикордонні з материковою Україною райони.
«Там відбуваються постійні планові ротації тих підрозділів, які виконують завдання на півночі півострова. Щодо безпілотних літальних апаратів і вертольотів, то це проводяться планові заходи з дорозвідки місцевості для того, щоб офіцери штабів Збройних Сил Російської Федерації, розгорнутих на півночі півострова, мали оперативну і достовірну інформацію про стан справ уздовж лінії розмежування, уздовж адміністративного кордону між Автономною Республікою Крим і Херсонською областю», − зазначив речник Генерального штабу ЗСУ.
Нагадаємо, нещодавно речник Адміністрації Президент України з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що вкотре виявила факти постачання озброєння бойовикам російським командуванням.

Коментарi

Коментарiв