НБУ програв суд Коломойському і втрачає «Буковель»

1700
Нацбанк програв Коломойському у суді

Національний банк України програв колишнім власникам «ПриватБанку» Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову у Київському апеляційному господарському суді і не зможе забрати у них гірськолижний курорт «Буковель».

Апеляційний суд залишив чинним рішення Господарського суду Києва від 21 лютого про розрив іпотечних договорів між НБУ і ТОВ «Скорзонера». Про це повідомляє FinClub.

«Національний банк подаватиме касаційну скаргу», – завили представники прес-служби центробанку.

Раніше суд першої інстанції задовольнив позов «Скорзонери», бенефіціарами якого є Коломойський і Боголюбов, щодо НБУ і розірвав шість іпотечних договорів, укладених між позивачем та відповідачем як забезпечення боргових зобов’язань «ПриватБанку» перед регулятором за кредитами рефінансування.

Відповідні договори були укладені між «Скорзонерою» і НБУ у жовтні 2014 року. Предметом іпотеки за документами виступали земельні ділянки у місті Яремче Івано-Франківської області, де розташований гірськолижний курорт.

Суд зробив висновок, що Нацбанк міг списати заборгованість із рефінансування з рахунків уже державного «ПриватБанку», однак не зробив цього.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв