Політолог: Порошенко – це рудимент комуністичної системи

545
За словами політолога, любов Порошенка до участі у відкриттях - звичка з радянських часів

Звичка Президента України Петра Порошенка і наших можновладців брати участі у відкритті усього можливого – це ментальність, стереотип, який почався з радянських часів.

Про це у інтерв’ю Вголосу розповів політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«Порошенко – це рудимент комуністичної системи. Він вихований на «совку», його батько – такий ж. І дружина нічим не відрізняється, вона теж походить з комуністичної номенклатури. А тому ці всі відкриття для нього – це як матриці, до того ж, вони закладені десь глибоко у свідомості. Він просто не вміє діяти по-іншому», – підкреслив експерт.

«Я колись був радником і Кравчука, і Кучми. Так-от, Кравчук – це типовий комуніст. У нього – це генетика. Щодо Кучми, то він теж спершу був членом компартії. І для них обох характерно те, що вони залишили у себе в адміністрації всіх старих номенклатурних комуністів», – зазначив політолог.

За його словами, уже за часів незалежної України у Кабміні працювала комуністка, яка вихвалялася, що виводила націоналістів на розстріл.

«Думаю, що, судячи з поведінки Порошенка, у нього працюють ті ж колишні комуністи, які вважають, що їхні дії є адекватними і дуже професійними. І ці люди розробляють Порошенкові протокол, а президент не бачить у цьому проблеми», – підсумував Соскін.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв