Назар Приходько: Напад на фанів «Ліверпуля» був акцією дискредитації іміджу України в Європі

1657
Назар Приходько, журналіст і блогер

Нападники на фанатів «Ліверпуля» у Києві 24.05.2018 виголошували проросійські гасла та мали московський акцент. Про це повідомляє видання Daily mirror.

На нападниках були футболки з написом: «Все против нас – мы против всех».

Я одразу казав, що напад на фанатів «Ліверпуля» був цілеспрямованою акцією, направленою на дискредитацію іміджу України в Європі.

Зараз ще додам наступне: в контексті проведення в РФ ЧС з футболу, який розпочнеться вже в червні 2018 року, росіянам ДУЖЕ потрібно провести низку так би мовити превентивних заходів для того аби коли почнуться масові скарги на побиття фанатів різних країн у самій Росії (а вони будуть і багаааато), сказати: «А что, в Украине лучше?».

І ці превентивні заходи стосуватимуться не лише футболу. Це комплекс, направлений на всі суспільно важливі галузі в Україні, аби не тільки убезпечити себе, показавши що у них не гірше ніж в країні яка має асоціацію з ЄС, а ще й принизити нас типу: «И чего вы добились за четыре года?».

Та вірю: Росія під час ЧС налажає ТАК, що весь світ пам’ятатиме років 20. Чому? Тому що лажать так як Росія – не вміє ніхто в світі. В принципі. Нам же бажаю єдності та згуртованості перед черговою гібридною загрозою з боку Російської Федерації.

Апдейт: Тут говорять, що до побиття причетні і наші хулігани – фанати «ЦСКА» (Київ), проте це не означає, що серед них не могло бути росіян. Від слова ВЗАГАЛІ не означає. Ну і наявність Українців серед нападників – не привід думати, що це правильний вчинок. Від слова взагалі.

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв