Гройсман анонсував безвізовий режим уже цього року

172
Під час урочистих заходів із нагоди Дня Європи у Вінниці Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що сподівається на узгодження питання щодо безвізового режиму з ЄС уже 2016 року.

«Цього року громадяни України нарешті отримають безвізовий режим із країнами Європейського Союзу», − цитує Лівий берег виступ Гройсмана.
Він наголосив, що українській владі було складно виконати всі вимоги керівництва Євросоюзу для отримання візової лібералізації, проте він упевнений в успіху держави в цьому питання вже найближчим часом.
Додамо, 12 травня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков здійснив офіційну зустріч із єврокомісаром із питань міграції, внутрішніх справ і громадянства Дімітрісом Аврамопулосом. Представник ЄС оголосив, що МВС виконало всі вимоги Євросоюзу для запровадження безвізового режиму. 
«Ви досягли дуже великих результатів і, я думаю, ми недалеко від того дня, коли українці зможуть вільно подорожувати Європою. Наскільки я розумію, громадяни України чекають цього моменту», − констатував єврочиновник.

Коментарi

Коментарiв