Порошенко наполягає на збройній місії ОБСЄ на Донбасі

306
Президент України Петро Порошенко назвав неможливим відновлення політичних процесів на Сході держави без розгортання озброєної місії ОБСЄ на Донбасі.

«Ми зупинили найбільшу армію на континенті, ми відновили Збройні Сили, ми звільнили дві третини Донбасу, ми виграли цю війну в усьому світі, створивши потужну світову коаліцію», − заявив глава держави 14 травня під час урочистої церемонії складання присяги працівниками Департаменту патрульної поліції Краматорська.
Він також наголосив, що міжнародне співтовариство змушене продовжувати чинність санкцій проти Російської Федерації у зв’язку з невиконанням Мінських домовленостей щодо врегулювання конфлікту на Сході України.
«Звільняємо заручників, яких незаконно тримають як на окупованих територіях, так і в РФ, готуємося до відновлення політичних процесів. Але вони можуть відбутися лише тоді, коли на лінії зіткнення буде стояти міжнародна моніторингова озброєна місія ОБСЄ для забезпечення 100% режиму припинення вогню, коли відведена, відповідно до Мінських домовленостей, важка техніка й артилерія буде перебувати під охороною цієї міжнародної поліцейської місії, і коли контроль за неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону спочатку перейде до озброєних поліцейських Організації з безпеки та співробітництва в Європі і другим етапом – до українських прикордонників», – цитує УНІАН Президента України.

Коментарi

Коментарiв