Я щодня п’яний за кермом, – екс-депутат

226
8 травня полісмени зупинили автомобіль, у якому за кермом перебувала дівчина без водійських прав і на місці пасажира колишній депутат Маріупольської міської ради, лідер обласної організації партії «Батьківщина» Олександр Ярошенко, який пізніше спричинив скандал і звинуватив полісменів у побитті.

«Мене зупинили працівники поліції, які знали, хто я такий. Зібралося все керівництво міста, просили підписати мирову, але я відмовився. Знімали увесь час, вирішили зробити мені чорний піар, піймавши на нецензурних виразах. Чекаю провокацій від «мусоров» у вигляді відеозйомки, наговорив багато зайвого, про що не шкодую. Зустрінемося з ними в суді, якщо їх до того часу не звільнять. Знімаю побої, скоро напишу заяву», − написав у своєму Facebook Ярошенко, додавши фото, на якому видно сліди побиття.
Журналісти вирішили з’ясувати, що відбулося насправді. Отож, автомобіль Ярошенка їхав не своєю полосою, а по центру дороги, внаслідок чого машина полісменів ледь не зіткнулася з ним. Після наказу зупинитися, авто лише збільшило швидкість. Правоохоронці були змушені викликати групу швидкого реагування, завдяки чому порушників вдалося зупинити. 
Після прохання надати на перевірку документи, екс-депутат заявив, що «застрелить усіх цих сепаратистів» і намагався вдарити в обличчя працівника батальйону, проте потрапив у бронежилет, а потім намагався вирвати у полісмена автоматичну зброю.
Увесь цей час Ярошенко вигукував: «Я п’яний. Я кожного дня їжджу за кермом п’яним, і ви нічого мені не зробите, бо я депутат від «Батьківщини». Зазначимо, інші вирази не наводяться з етичних міркувань, оскільки здебільшого порушник спілкувався з полісменами нецензурною лексикою.

Коментарi

Коментарiв