У посольства США є список українських політиків, якими займеться Антикорупційний суд – експерт

595
Доктор філософії у галузі економіки, автор книжок про корупцію Віра Валлє

Чинна українська влада тягне зі створенням Антикорупційного суду, оскільки є заручником цієї вимоги суспільства та країн Заходу

Про це заявила доктор філософії у галузі економіки, автор книжок про корупцію Віра Валлє в ефірі Еспресо.TV.

«Ті, хто нині тягнуть із утворенням цього Антикорупційного суду, вони, власне, стали заручниками ситуації. Оскільки спочатку вони, після Революції гідності, взяли на себе відповідальність, пішли в парламент і задекларували певні реформи, а тепер ми бачимо саботування створення Антикорупційного суду», – підкреслила фахівець.

За її словами, насправді є списки, складені посольством США в Україні.

«Списки з представників політичних партій, watch list такий. Це перелік прізвищ політиків, котрі будуть покарані за скоєння в Україні корупційних злочинів – у випадку створення Антикорупційного суду. Тому що без Антикорупційного суду притягнути їх до відповідальності їх зараз просто не можливо», – зауважила Валлє.

Водночас, додала вона, самого лише факту створення подібного суду для подолання корупційних явищ буде не достатньо

«Однак без нього (без суду – ред.) говорити про подолання корупції не можна. Тому що НАБУ працює. Мені здається детективи НАБУ досить вмотивовані, вони займаються досудовим слідством. Далі САП скеровує ці обвинувальні акти до суду, але суд фізично не може розглянути ці злочини», – підсумувала експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв