Президент Польщі назвав Росію найсерйознішою загрозою для безпеки усього світу

789
Анджей Дуда назвав Росію найсерйознішою загрозою для Європи і усього світу

Росія – найсерйозніша загроза глобальному миру, а ключем до безпеки євроатлантичного регіону є зв’язки між Європою і Північною Америкою.

Про це заявив президент Польщі Анджей Дуда під час останнього дня Парламентської асамблеї НАТО у Варшаві, повідомляє Польське радіо.

Крім того, політик підкреслив важливість прагнення зміцнення зв’язків для країн-учасниць НАТО і зазначив, що для США найкращою інвестицією є стабільність і безпека в Європі.

«Для всіх нас важливий розвиток політики безпеки та оборонного співробітництва в Євросоюзі, а також розвиток співробітництва ЄС з США. Зміцнення обороноздатності європейських країн розширює можливості всього Північноатлантичного альянсу, в тому числі США», – наголосив польський президент.

За словами Дуди, Росія є найбільш серйозною загрозою безпеки Європи і світу.

«Напад на Грузію 2008 року, а також незаконна анексія Криму і військова інтервенція в Україні 2014 року показують реальні наміри Росії. Події останніх днів довели, що Кремль дозволяє собі здійснювати замахи з використанням хімічної зброї на території країн НАТО і втручатися в демократичні процеси», – підсумував він.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв