Вибори на Донбасі можливі вже цього року, − Порошенко

192
Президент України Петро Порошенко заявив, що проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі можливе вже цього року.

Відповідаючи на питання журналістів під час урочистої церемонії складання присяги працівниками Департаменту патрульної поліції Краматорська, глава держави заявив, що не виключає можливості проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасу вже до завершення поточного року − передає УНІАН.
«Я впевнений у тому, що, коли буде безпека, коли буде припинення вогню, коли віддадуть заручників, коли ми заведемо озброєну місію Організації з безпеки та співробітництва в Європі, коли ця місія буде не лише на лінії зіткнення, а й на кордоні, й окупанти будуть виведені, я впевнений в тому, що політичним процесом, лише виборами можна повернути окуповані території під український суверенітет», − наголосив Президент України.
Додамо, Співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков нещодавно спрогнозував, що вибори на Донбасі загрожуватимуть не лише Україні, але й Європі в цілому: 
«Для Росії принципово важливо, аби санкції мінімізували або скасували. Україна не повинна йти на компроміс ні в питанні виборів, ні у питанні санкцій. Думаю, на Заході прекрасно розуміють, що проведення виборів у першій половині цього року буде міною колосальної сили в центрі Європи. Захід тиснутиме на Україну, продовжуватиме переговори з РФ, але, думаю, чинність обмежень врешті продовжать».

Коментарi

Коментарiв