Аваков пообіцяв звільнити одіозного Киву

251
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков анонсував звільнення начальника Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Іллі Киви, відомого своїми скандальними висловами щодо бійців АТО і гомосексуалістів.

У коментарі Інтерфакс-Україна Аваков заявив, що звільнить Киву з посади начальника Департаменту протидії наркозлочинності, після чого той перейде на іншу роботу у не працюватиме у структурі поліції. Проте, міністр внутрішніх справ поки не повідомив, куди саме перейде одіозний чиновник.
Додамо, 22 березня поточного року глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що має намір подати документи на звільнення Киви главі МВС Арсену Авакову. Вона заявила, що його інтерв’ю щодо бійців АТО є аморальним. Ідеться про вислів начальника Департаменту, коли він заявив, що «рано чи пізно» його «все одно завалять АТОшники, яким нічого робити, а рука до автомата звикла».
Крім того, нещодавно Кива заявив, що має намір отримати посаду Прем’єр-міністра України. За його словами, це лише план-мінімум щодо амбіцій у політичній кар’єрі. На питання щодо ігнорування професійної переатестації він пообіцяв, що зробить це публічно, нині ж причиною відмови нібито є «недосконалість системи», хоча свою роботу одіозний чиновник оцінив як ефективну.

Коментарi

Коментарiв