«Сьогодні мій другий день народження»: останній пост убитого Бабчєнка у Facebook

436
Від отриманих поранень Бабчєнко помер у кареті швидкої допомоги

Російський журналіст Аркадій Бабчєнко, якого 29 травня невідомі вбили у його квартирі, напередодні поділився життєствердним дописом. Чотири року тому йому вдалося уникнути смерті при щасливому збігу подій.

2014 року Аркадій Бабчєнко ледь не загинув. У своєму останньому дописі у Facebook він написав про щасливий збіг обставин: «Чотири роки тому генерал Кульчицький не взяв мене на цей вертоліт. Через перевантаження. Не було місця. Перевантажена вертушка важко відірвалася від землі, і, мало не зачепивши шасі за бруствер, пішла на Карачун. Години через дві після цієї фотографії її збили».

Він додав, що тоді загинуло 14 осіб: «А мені пощастило. Другий день народження, виходить».

У дописі Бабчєнка йдеться про події 29 травня 2014 року, коли проросійські бойовики з ПЗРК збили третій на той момент український вертоліт Мі-8, який належав Національній гвардії України. Він впав над Слов’янськом. Вертоліт мав доставити на гору Карачун продукти, воду, бронежилети українським військовим.

Четыре года назад генерал Кульчицкий не взял меня на этот вертолет. Из-за перегруза. Не было места. Перегруженная…

Опубліковано Аркадієм Бабченком 29 травня 2018 р.

Нагадаємо, 29 травня 2018 року у Києві невідомі стріляли в Аркадія Бабчєнка. Від отриманих поранень він помер у машині швидкої допомоги.

Довідка. Аркадій Бабчєнко – популярний опозиційний російський журналіст. У лютому 2017 року виїхав із Росії через переслідування. Спочатку переїхав у Прагу і пізніше – в Київ.

Бабчєнка називають одним із засновників сучасної військової прози. Він одним з перших описав сучасні російські війни в художньому стилі. Його книги перекладено 16 мовами і видано у 22 країнах світу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв