Україна підпише Угоду про митну співпрацю зі США

191
Під час зустрічі Посла України у США Валерія Чалого, міністра внутрішньої безпеки США Дже Джонсона й керівника митної та прикордонної служби США з міжнародних питань Марка Куманса сторони обговорили Угоди про взаємну допомогу у митній галузі.

Прес-служба Посольства України у Сполучених Штатах Америки інформує, що під час зустрічі дипломати узгодили питання щодо порядку денного візиту до Києва керівника митної та прикордонної служби США Ґіл Керліковске й деталі підписання Угоди між українським і американським урядом про взаємну допомогу у митній галузі задля подальшої боротьби з правопорушеннями.
Крім того, сторони акцентували увагу на питанні щодо результативності спільних тренувань і передачі українській митній і прикордонній службі необхідного обладнання американськими партнерами. Дипломати також відзначили успішне завершення спецоперації Державної прикордонної служби України щодо повернення 17 цінних картин, викрадених із італійського музею.
Нагадаємо, раніше американська влада ухвалила рішення про надання 4 мільйонів доларів США для реалізації дворічної програми реформування української митниці. Крім того, 11 лютого поточного року Кабінет Міністрів України затвердив Концепцію залучення міжнародних компаній-радників щодо процесу запровадження реформ у митній галузі.

Коментарi

Коментарiв