Марина Данилюк: Про смерть Бабчєнка, або Росія обрала особливо маніакальну і жорстку тактику

809
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Діалог на Дарниці.

– А шо, когось убили?

– Журналіста Бабчєнка.

– Не знаю, не читав.

Одиночні убивства у Києві розвідників і журналістів не скажуть нічого більшості гомо сапієнс із нашим паспортом. Росія ж хутко озброїлась трупом Бабчєнко в піку результатам слідству по МН17 – «бук», виявляється, був курським із 53-і бригади. Другу добу махає ним і бреше, розказуючи про український цинізм, який вбиває російських журналістів. Діє злагоджено і чітко: СК, Лавров, Небензя і Захарова, звьозди і лєнти ру, пєрвиє канали.

Бабченко спеціальна одиночна жертва для ударів по болючих мозолях – прибрали інсайдера, який на власній шкірі відчув, що таке служба в російській армії. Хто регулярно лопав поліетиленові бульбашки непереможної армії і бессмертних полків. Убили репортера – бо свобода слова поле безмежне для маніпуляцій.

А для тих, хто Бабчєнка не читав – хто знає, що іще наготувала РФ для диверсій? Принаймні, коли я їду в метро – згадую, як у Москві підривали потяги, аби потім начебто боролися із терористами. Або криваве перше вересня у Беслані, яке стали прикривати мемом про «3 сентября» від Шуфутинського. Два роки тому якісь сміливці регулярно повідомляли про бомбу в Оушені, тепер там рамки, але 100% почувати себе в безпеці страшно. Тим більше коли навіть пожежу в Кемерово путінська пропаганда обіграла собі в плюс.

Очевидно, що Росія обрала особливо маніакально жорстоку тактику. Спочатку щодня вбивають молодих на Донбасі, аби манюпаси заволали: за що гинуть наші діти, – давайте нарешті помиримось. Паралельно прибирають потужні фігури, які впливали на мізки – аби прикриватися трунами, як навесні 2014 тілами бабушок і алкоголіків – поведінка Лаврова і Небензі, які усе вішають на Київ – зайве тому свідчення.

Ми поки програємо всуху, бо вони діють, як єдина команда і прораховують на три ходи вперед. Нас же сотий удар граблями по черепушці не учить нічому. І перше – як власне чсв і рожеві окуляри можуть повторити 1918 через сторіччя.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв