Гройсман анонсував оприлюднення нового плану реформ

268
Під час виступу у Вінниці 14 травня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв, що вже до початку червня завершить роботу над новим планом реформ.

«Уряд формує достатньо серйозний операційний план. Він до завершення травня вже буде готовий до презентації українському суспільству, де будуть дуже чіткі антикорупційні кроки. Зі строками, до речі», − цитує Укрінформ главу Кабінету Міністрів.
Гройсман також наголосив, що документ передбачатиме чітко прописані кроки реалізації реформ у галузі охорони здоров’я, освіти, економічно розвитку і так далі. Крім того, особливу увагу глава уряду пообіцяв приділити питанням щодо дерегуляції економіки, приватизації й іншим першочерговим для влади завданням.
«Це буде реальний план дій, в ході реалізації якого Україна змінюватиметься», − пообіцяв високопосадовець.
Раніше Прем’єр-міністр закликав уряд і парламент змінити систему ухвалення державних рішень, оскільки, на його думку, саме чинні правила державної служби гальмують розвиток економіки й відновлення соціальної справедливості серед українського населення.
«Та система, що нині є чинною, вже нежиттєздатна. Ми не зможемо ухвалювати жодних ефективних рішень, не зможемо відроджувати національну економіку, відновлювати соціальну справедливість, піклуватися про тих, кому важко, ми не зможемо створювати нові робочі місця, якщо ми не змінимо систему затвердження резолюцій», − підкреслив очільник Кабміну.

Коментарi

Коментарiв