Авакова здивувала реакція міжнародних організацій на інсценування вбивства Бабчєнка

246
Аваков стверджує, що його дивують і шокують такі заяви «деяких міжнародних авторитетів»

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що здивований реакцією міжнародних організацій на інсценування вбивства російського журналіста Аркадія Бабчєнка.

Як повідомляє УНІАН, про це Аваков заявив журналістам під час брифінгу після офіційних заходів, приурочених до першого випуску курсантів Академії патрульної поліції.

«Для мене є дивними заяви багатьох міжнародних організацій, які кажуть: «Що це так? Дезінформуєте наше суспільство». Ви що хотіли, щоб Бабчєнка було вбито? І ви на цьому прикладі казали… Amnesty International або «Репортери без кордонів»: ось у нас ще один загиблий журналіст? Українські спецслужби, слава Богу, запобігли цьому вбивству і, слава Богу, вважали за необхідне затримати злочинця саме в такий спосіб», – зазначив очільник МВС.

За його словами, дивують і шокують такі заяви «деяких міжнародних авторитетів».

«Я думаю, що надалі українські спецслужби і правоохоронні органи не керуватимуться громадською думкою – що про нього скаже той чи інший псевдоморальний авторитет – а керуватимуться тим, щоб на нашій території було спокійно, і людина не зазнала нападу і вбивства», – підкреслив Аваков.

Крім того, він заявив, що правоохоронці, якби мали можливість, проводили б такі спецоперації і в інших резонансних випадках: «Ми краще зробимо таку операцію – людина залишиться живою. Якби була можливість проводити такі операції за всіма іншими резонансним випадками, які відбуваються у нас, то ми б робили це кожного дня. Однак відбувається те, що відбувається».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв