Олександр Солонько: Режисер засідання уряду вийшов із психлікарні або наркодиспансеру  

346
Політичний аналітик Олександр Солонько

Якщо ви не дивитесь засідання уряду, то в принципі, правильно робите. Низькопробне шоу, але сьогоднішню дурку в порядку виключення можна було подивитися. Сидить значить біля Гройсмана хлопчик років 6 чи близько того (сьогодні на засідання привели дітей та підлітків). Хлопчик значить русявий в окулярах і звуть Арсенієм. Хто не дивився – кажу зразу, що це не жарт.

І дали значить дітям питання поставити. Ну хтось запитав чому люди з країни тікають (в Гройсмана видно вирішили оригінально виправдатися за те, що глава уряду не прочитав дослідження міграційних процесів у авторитетній газеті). Хтось про приміщення для шкільного парламенту на Дарниці чи щось таке.

А от маленького Арсенія цікавить що ж зробить уряд з автомобілями на єврономерах. Я сміявся і плакав водночас. Бляхи то така справа. Тема вже обтесана і обговорена мільйон разів. Навряд чи щось нове дізнаємось. Але дитину під це діло підставляти. Це вже, вибачте, край.

Хотів би я подивитися на режисера цього дійства і його медичну картку. Там явно має бути щось про психлікарню чи наркодиспансер. Не в образу пацієнтам цих закладів. Вони не винні в тому, що люди, котрі придумують отаке, могли бути їх сусідами по палаті.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв