Тимошенко очолила антирейтинг голосувань у Раді

641
Тимошенко взяла участь лише в 1% голосувань у травні цього року

Очільники трьох фракцій Верховної Ради України пропустили більш ніж половину голосувань у травні. Найнижчі показники – у лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Про це ідеться у дослідженні Комітету виборців України.

Усього за місяць було проведено 12 пленарних засідань, під час яких відбулося 462 голосування. Очільниця «Батьківщини» взяла участь лише в 1% із них – проголосувала 7 разів. Письмово зареєстрована депутатка була на 8 засіданнях.

Серед законопроектів, за які не голосувала Тимошенко, – закон щодо трансплантації органів людині та вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

Наступний в антирейтингу – співголова «Опозиційного блоку» Юрій Бойко, який взяв участь лише у 6% голосувань – натиснув кнопку 28 разів. Зокрема, він не підтримав законопроект щодо розблокування діяльності Держбюро розслідувань. При цьому Бойко був зареєстрований майже на всіх (11 із 12) засіданнях ВР.

Інший співголова «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул взяв участь у 8% голосувань.

Низькі показники голосувань також в очільника Радикальної партії Олега Ляшка – він узяв участь в 35% голосувань (166 із 462) і був зареєстрований на 8 засіданнях. Лідер «радикалів» не голосував за закон щодо трансплантації органів, але підтримав законопроекти щодо заборони пальмової олії та діяльності Держбюро розслідувань.

Інші керівники фракцій мають такі показники голосувань: Олег Березюк («Самопоміч») проголосував у 75% разів і відвідав 11 засідань, Максим Бурбак («Народний Фронт») взяв участь у 79% голосувань, а Артур Герасимов (БПП) – у 88%. Останні два політики відвідали всі засідання парламенту.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв