Екс-власник агрохолдингу «Мрія» погрожує колишнім працівникам

282
Колишній власник агрохолдингу «Мрія» Іван Гута

Колишні працівники збанкрутілого 2014 року агропідприємства «Мрія» скаржаться на погрози і незаконне відбирання майна.

Про це під час прес-конференції заявив адвокат одного з постраждалих Дмитро Йовдій, передає UA1.

«2014 року за кілька місяців успішне підприємство перетворилося в компанію-банкрут. Колишній власник агрохолдингу «Мрія» Іван Гута був оголошений у розшук, а згодом знятий із розшуку. Не бажаючи покривати злочини, колишні працівники підприємства почали розповідати про махінації колишнього власника холдингу. Після цього їх почали залякувати, почали приходити люди спортивної зовнішності, почали відбирати майно за допомогою фіктивних рішень суду», – зазначив він.

Народний депутат Віталій Купрій пообіцяв, що візьме це питання під свій контроль і звертатиметься із запитами до очільника МВС Арсена Авакова, Генерального прокурора Юрія Луценка, а також до НАБУ і САП щодо розслідування справи Гути.

«Який бізнес приходитиме в Україну, який інвестор захоче відкривати тут свої підприємства? Ця ситуація вимагає депутатського контролю і втручання влади», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, великі проблеми «Мрії» почалися 2013 року після того, як податкова провела обшуки в офісі компанії через підозру у приховуванні податків.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв