Іслямов закликав створити нову військово-цивільну адміністрацію

255
Один із координаторів громадської блокади анексованого Криму Ленур Іслямов закликав створити військово-цивільну адміністрацію в Херсонській області, аби не втратити черговий регіон.

«Крим – це Україна» – кажуть нам із плакатів. Це, звичайно, добре – знати географію. Але з людьми треба перестати спілкуватися месседжами. Треба почати вирішувати конкретні проблеми. У Херсонській області вони очевидні: російська пропаганда, що ллється потоком із кожної радіоточки, кордон, який необхідно зміцнити, настрої в суспільстві, з якими потрібно працювати», – наголосив у своєму блозі для Української правди Іслямов.
Він також зазначив, що нині в цьому регіоні панують сильні антиукраїнські настрої, які ігнорує українська влада. Це підтверджує як мінімум то факт, що главу області після його тривалої відсутності обрали не завдяки конструктивній програмі, а «за принципом лояльності».
Представник кримських татар підкреслив, що створення військово-цивільної адміністрації Україні необхідно для того, аби не допустити масштабної катастрофи щодо анексованого Криму.
«Нині в Херсонській області мене не покидає відчуття дежавю-2014, коли безсило здавався Крим. Що, на наш погляд, варто робити в Херсонській області? Тут повинна запрацювати військово-цивільна адміністрація. Сюди потрібен військовий губернатор. Тут, з одного боку, повинна бути вибудувана система оборони, з іншого – повинен бути створений адміністративний центр для українців, що залишилися у Криму, щоб вони отримували від нас підтримку, хоча б у полегшенні оформлення документів. Нам треба зміцнювати кордон. І вивчати досвід втрати Криму не на словах», – зазначив активіст.

Коментарi

Коментарiв