НБУ підтвердив грубе порушення закону Порошенком

195
Національний банк України офіційно підтвердив інформацію щодо відсутності ліцензії на здійснення інвестиційних операцій за кордон у Президента Петра Порошенка.

«Цим фактично підтверджено грубе порушення Порошенком норм українського законодавства, за що передбачено відповідні санкції у вигляді накладення штрафу на суму, еквівалентну сумі валютних цінностей, інвестованих за кордон», − написав у статті для Дзеркала тижня народний депутат Ігор Луценко.
Він також наголосив, що незалежно від термінів і сум інвестицій для їх здійснення резидент зобов’язаний отримати відповідну ліцензію, передбачену постановою Правління НБУ «Про затвердження Інструкції про порядок видачі індивідуальних ліцензій ні здійснення інвестицій за кордон».
«Інвестуючи в офшорні компанії навіть незначні кошти, Порошенко мав би попередньо отримати відповідний дозвіл Національного банку (ліцензію). Відразу зауважу, що доцільність такої законодавчої норми викликає запитання. Однак Президент України, як ніхто інший, мусить поважати й виконувати закон, хоч би якою дискусійною була його доцільність», − підкреслив нардеп.
Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко, ім’я якого фігурувало в матеріалах скандального розслідування щодо документації панамської компанії, виступив за розробку законодавства в галузі деофшоризації.

Коментарi

Коментарiв