Українці не вірять Порошенку в питанні створення Антикорупційного суду – опитування

867
Усього 5% українців довіряють Порошенку створення Антикорупційного суду

Лише 5% опитаних українців готові довірити створення Антикорупційного суду представникам Президента Петра Порошенка.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Формування Антикорупційного суду громадяни більш готові довірити представникам антикорупційних громадських організацій (47%) та експертам із західних країн (38%).

Відповідно до результатів дослідження, значно менше громадян готові доручити цю справу депутатам Верховної Ради України (13%) та суддям від органів судового самоврядування (9%).

«Порівняно з кінцем 2017 року розподіл думок за цим питанням майже не змінився, за винятком деякого зростання довіри до антикорупційних громадських організацій (з 41% до 47%)», – зазначили експерти.

Перевагу представникам антикорупційних організацій та західним експертам у формуванні Антикорупційного суду віддають виборці усіх політичних сил і усіх регіонів України.

Опитування проводили з 19 по 25 травня в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Фінансувало опитування Агентство США із міжнародного розвитку (USAID).

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв