В Європі зросла кількість противників санкцій проти РФ

213
Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр спрогнозував, що при продовженні санкцій проти Російської Федерації виникнуть значні труднощі, оскільки в Європі зросла кількість їх противників.

«Кількість противників антиросійських санкцій в Європейському Союзі зросла. У порівнянні з минулим роком буде важко знайти єдине ставлення до цього питання. Але, незважаючи на утомливість цього, ми будемо до нього прагнути», − наголосив в інтерв’ю Der Tagesspiegel німецький дипломат.
Крім того, глава МЗС Німеччини заявив, що підтримає повернення Російської Федерації до G8 в разі повного виконання цією країною всіх положень Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі.
«Не існує переконливих історичних прикладів, що вказують на те, що ізоляція і звернення стягнення принесли б нам мир у всьому світі. Таким чином, основні промислово розвинені країни повинні бути зацікавлені в поверненні РФ у G8 при виконанні нею Мінських домовленостей», − зазначив Штайнмайєр.
Нагадаємо, санкції Євросоюзу проти Російської Федерації будуть чинними до 31 липня 2016 року. Для продовження їх чинності необхідно одноголосне рішення всіх держав-членів Європейського Союзу.

Коментарi

Коментарiв