Британія вивчає походження багатства заможних росіян

428
Британія взялася за розслідування щодо російських олігархів

Британське Національне агентство з питань злочинності (NCA) почало перевірку походження коштів близько 130 осіб, серед яких і російські олігархи.

Про це повідомляє The Times.

Із січня у Великій Британії діють нові правила, згідно з якими підозрювані у скоєнні тяжких злочинів особи зобов’язані пояснити походження своїх активів, у тому числі вартістю понад 50 тисяч фунтів стерлінгів.

Співробітники агентства розширили розслідування щодо бізнесменів, пов’язаних з режимом Владіміра Путіна після спроби вбивства російського колишнього шпигуна в Солсбері.

Директор NCA з економічної та кіберзлочинності Дональд Тун заявив, що його команда перевіряє від 120 до 140 осіб через заяви про незрозуміле походження їхнього багатства.

«Наша мета полягає в боротьбі з корумпованими елітами та їх незаконним багатством. Ми не проводимо перевірки на підставі громадянства», – підкреслив він.

Водночас видання стверджує, що значна частина цих осіб росіяни або пов’язані з росіянами.

«Атака в Солсбері активізувала нашу роботу проти незаконно отриманого багатства … і за визначенням збільшився обсяг роботи щодо корумпованих росіян або тих, які мають політичну вагу», – заявило джерело видання в уряді країни.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв