Призначення Луценка погрожує співпраці з Заходом, – експерт

360
Виконавчий директор Українського інституту аналізу і менеджменту політики Руслан Бортнік висловив думку, що призначення Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора України спричинить погіршення співпраці з іноземними партнерами.

«Така форма призначення, яку продемонстрували у випадку з Луценком, з очевидним порушенням законів України, дискредитує владу: і Президента, і коаліцію. Дискредитує і всередині країни, і в очах західних партнерів, які й так вже не мають великої довіри до глави держави», – зазначив у коментарі 24 Бортнік.
Він також наголосив, що реакція американської влади й керівництва Європейського Союзу у цій ситуацію не буде публічною, тому цей фактор іще більше ускладнить співпрацю.
На його думку, ця реакція спричинить погіршення стосунків між українською владою й іноземними партнерами, зокрема значно зросте кількість публікацій у ЗМІ Сполучених Штатів Америки й Євросоюзу, що дискредитують Україну.
Нагадаємо, 12 травня Верховна Рада України блискавично затвердила кандидатуру екс-глави «Блоку Петра Порошенка» Юрія Луценка на посаду Генерального прокурора. Кількома годинами раніше парламент ухвалив законопроект «під Луценка», що дозволяє призначувати на посаду очільника ГПУ особу без юридичної освіти.

Коментарi

Коментарiв