Олександр Кочетков: «Список 47», або Знову про ідіотів у владі

468
Політолог Олександр Кочетков

Припустимо, що у мене стався вивих мозку, і я повірив в СБУшний «список 47». У те, що існує загальний список жертв-журналістів, і список цей, всупереч професійним підходам, не розбитий по частинах між російськими спецслужбами для надійності, а гуляє по рядових виконавцях (напевно, щоб СБУ легше було зрозуміти загальний задум терористів).

Так ось, виникають очевидні питання: з якою метою, чому саме зараз і що за химерний вибір жертв?

Зрозуміло, що масове вбивство помітних діячів дестабілізує суспільну ситуацію в Україні. Недоімперії це потрібно лише в разі запланованої ескалації бойових дій на Донбасі після ЧС із футболу. Логіка присутня, оскільки Кремль іде по шляху підвищення ставок в надії виторгувати потрібний йому черговий раунд «Мінська», транзит газу на його умовах і так далі.

Але тоді чому ідеться не про замахи на наших воєначальників, славних своїм мистецтвом перемагати, на промисловців, які невпинно кують зброю перемоги, на дипломатів, які ефективно присікають підступи Кремля на міжнародній арені? Чому в списку саме журналісти та ще й ті, які критикують владу Петра Порошенка?! Адже якщо знищити критиканів, що сіють «зраду», то суспільству буде простіше згуртуватися навколо влади для відбиття агресії?

А ось налякати і взяти під контроль журналістську братію – це дійсно вигідно. Тільки не Владіміру Путіну, а Петру Порошенку напередодні президентських виборів.

І останнє запитання: яким чином наша влада має намір втюхувати цю туфту закордонним партнерам, які дуже цікавляться тим, що відбувається? Або ми вже гуляємо без берегів?

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв