СБУ оприлюднила результат допиту Савченко на детекторі брехні

1424
У СБУ стверджують, що Савченко дійсно готувала теракт

Служба безпеки України оприлюднила результати допиту на детекторі брехні народної депутатки України Надії Савченко, які підтвердили, що вона готувалася здійснити теракт у будівлі Верховної Ради і в урядовому кварталі в центрі Києва.

Відповідну заяву зробили у Службі безпеки України.

Відповідно до результатів тесту, Савченко «обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з поваленням конституційного ладу та особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу».

«Савченко обговорювала плани збройного захоплення влади та брала участь у підготовці збройного захоплення влади, для чого з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади підшукувала та перевозила зброю», – зазначили у СБУ.

Спецслужба стверджує, що свої плани Савченко обговорювала з Володимиром Рубаном (підозрюваний у підготовці теракту керівник центру звільнення полонених «Офіцерський корпус»), Олександром Захарченком (ватажок терористів «ДНР»), Олександром Тимофєєвим («міністр доходів і зборів ДНР»).

Також нардеп розробила чіткий план вбивства керівників держави, домовлялася зі спільниками про те, хто і що має робити під час замаху на вбивство керівників держави.

Водночас експерти не отримали позитивних відповідей на запитання: чи бажала Савченко змінити владу в Україні в конституційний спосіб, чи вважає вона діяльність Президента України, народних депутатів України, Прем’єр-міністра України, Секретаря РНБО, членів Кабінету Міністрів України, керівників політичних партій злочинною.

У СБУ додали, що у зв’язку з протидією Савченко проведенню експертизи з використанням поліграфу комісія не змогла поставити їй усі запитання, а проведення експертизи було припинене.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв