Путін хоче повністю витіснити кримських татар із Криму, − нардеп

190
Народний депутат України, один із лідерів кримських татар Мустафа Джемілєв зазначив, що російська влада прагне повністю вижити кримськотатарський народ із анексованого півострова.

На думку Джемілєва, активізацію  спецслужби РФ на території анексованого півострова, які поступово збільшують кількість обшуків і допитів кримських татар, можна пояснити бажанням Кремля сформувати «чистий російський півострів». 
«Перша мета − залякати, змусити людей мовчати. Є ще друга мета − змусити кримських татар покинути Крим. Вони, так само, як і за сталінських часів, хочуть бачити етнічний такий чистий російський Крим», − висловив думку в інтерв’ю Крим.Реалії народний депутат.
Він також наголосив, що відкрита Федеральною службою безпеки РФ кримінальна справа проти заступника глави Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова порушує законодавство.
«В окупантів такий страх перед кримськими татарами, що вони не зважають на жодні норми й закони. Звинувачення Ільмі Умерова в тому, що він зазіхає на територіальну цілісність Російської Федерації − це абсурд. Він просто висловив свою точку зору як громадянин України, так і син свого народу. А наш народ повністю не визнав цю окупацію», − підкреслив лідер кримських татар.

Коментарi

Коментарiв