Олександр Солонько: Угорщина веде кампанію щодо прямого посягання на суверенітет України

404
Політичний аналітик Олександр Солонько

Зараз Угорщина на офіційному рівні веде кампанію щодо прямого посягання на національний суверенітет України. Дійшло до того, що Будапешт добивається права етнічних угорців, які проживають в Україні, не виконувати українське законодавство. На власний розсуд.

Я вже казав і не відмовлюся від своїх слів: угорські посадовці, які проводять цю кампанію, повинні стати фігурантами кримінальних справ тут в Україні.

Завтра в Міносвіти угорці будуть здійснювати чергову спробу наступу на наш суверенітет та добиватися прямого порушення української Конституції. Цього разу знову вимагатимуть для себе права не навчатися українською мовою в Україні. Це ж як треба нас ненавидіти, щоб бути громадянами країни, але опускатися до такого.

А ще скоро має бути нове засідання Україна-НАТО, яке Будапешт намагається заблокувати, фактично, працюючи як союзник Кремля у війні з Україною.

Гадаю, українці мають реагувати, бо влада зі своєю компрадорською позицією скоріше роздасть останні залишки національного суверенітету, ніж буде захищати українців.

Сьогодні об 11:30 відбудеться акція під Міносвіти з вимогою до влади забезпечувати права українців та не порушувати їх на догоду агресивним сусідам.

nem tudom? – повертайтеся на батьківщину.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв