Чубаров назвав кількість арештованих РФ кримських татар

205
Народний депутат України, глава забороненого владою окупанта Меджлісу кримських татар Рефат Чубаров повідомив, що російські спецслужби тримають під арештом 18 представників його народу.

«Станом на 16 травня цього року 18 кримських татар перебувають за ґратами. На жаль, згідно з нашою інформацією, цей список буде розширюватися. 18 кримських татар, і серед них заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз, громадські активісти Алі Асанов, Мустафа Дегерменджі», − цитує Радіо Свобода Чубарова.
Він також зазначив, що 14 кримських татар російські спецслужби звинуватили у причетності до організації терористичних актів, нині триває так зване слідство. На думку нардепа, таким чином Російська Федерація намагається довести США і Європейському Союзу, що кримськотатарський народ є своєрідними «ісламськими екстремістами» у Криму.
Нагадаємо, 14 травня група моніторингу прав національних меншин оприлюднила черговий інформаційний бюлетень «Антисемітизм і ксенофобія в Україні: хроніка» за квітень 2016 року. У документі подано інформацію про зростання кількості порушень прав національних меншин і активістів незалежного кримськотатарського національного руху на території анексованого Кримського півострова.
Відповідно до документа, протягом квітня поточного року на території анексованого Криму російські спецслужби значно збільшили кількість незаконних переслідувань кримських татар і журналістів. Обшуки здійснюють уже не лише у приватних помешканнях, але й місцях масового зібрання людей.

Коментарi

Коментарiв