На Вінниччині бійця АТО побили і змусили копати собі могилу

238
Бійця АТО жорстоко побили і змусили копати собі могилу

У селі Сигнал Вінницької області двоє будівельників жорстоко побили ветерана АТО. Більше того, його змушували копати собі могилу.

Про це потерпілий Олександр Дяк повідомив у коментарі Фактам.

За його словами, він нещодавно повернувся з полігону та пішов на будівництво за 200 гривень за день: «Працювали на об’єкті втрьох. Я цих хлопців, з ким довелося будувати, знаю тільки наочно. Одного з них звати Сергій, прізвисько – Дикий. Про другого нічого не знаю. Під час будівельних робіт у нас стався конфлікт. Вони дізналися, що я служив в АТО, і почали мене бити. При цьому один з моїх напарників постійно кричав: «Тебе в АТО не вбили? Так ми доб’ємо!».

Чоловіка поклали на землю і били ногами по обличчю. Потім, за його словами, дали лопату і змусили копати собі могилу.

«Коли я викопав яму, один із них накинув мені на шию петлю і душив, поки я не знепритомнів. Отямившись, побачив, що мої мучителі не стежать за мною, і втік», – додав боєць.

У поліції підтвердили, що Дяк звертався із заявою про побиття.

«Відкрито кримінальне провадження за статтею «Легкі тілесні ушкодження», – повідомила тимчасово виконувачка обов’язків начальника прес-служби поліції Вінницькій області Ірина Добровольська.

«Призначена експертиза, після проходження якої ми зможемо говорити про кваліфікацію злочину і про те, в результаті чого були отримані ці ушкодження», – додала вона.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв