Кнопкодавство у Раді: нардепи побили власний антирекорд (відео)

329
Нардепи побили власний антирекорд

Щонайменше 55 нардепів кнопкодавили 231 раз під час голосувань Верховної Ради України у квітні та травні 2018 року. Таку кількість порушень зафіксував громадський рух «ЧЕСНО».

Таким чином народні обранці побили антирекорд, встановлений у листопаді минулого року Найчастіше на кнопкодавстві ловили представників «Народного фронту» (81 факт) та «Блоку Петра Порошенка» (64 факти). Зокрема, щонайменше 21 раз кнопкодавив Андрій Шинькович, 19 разів – Хвича Мепарішвілі, 17 разів – Андрій Іванчук та 15 разів – Антон Яценко.

Яценко з групи «Відродження» і Шинькович із БПП є лідерами неособистого голосування у ВРУ VIII скликання: станом на кінець травня, за даними моніторингу, на їхньому рахунку було щонайменше 67 і 40 кнопкодавств відповідно.

Таким чином, у ці місяці депутати Верховної Ради перевищили попередній рекорд з кількості зафіксованих за місяць кнопкодавств (72): у квітні вони кнопкодавили щонайменше 98 разів, а уже у травні – щонайменше 133 рази.

Кількість депутатів-кнопкодавів у ВРУ VIII скликання становить 132, тобто понад 30% від загальної кількості народних обранців.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв