«БПП» швидко знайшов заміну Луценку

242
Прес-служба «Блоку Петра Порошенка» повідомила, що під час засідання фракції народні депутати обрали нового главу, оскільки екс-очільника політсили Юрія Луценка призначили на посаду Генерального прокурора України.

Під час засідання фракції її члени призначили на посаду глави «БПП» Ігоря Гриніва. Укрінформ нагадує, що раніше очільником «Блоку Петра Порошенка» був Юрій Луценко, якого 12 травня затвердили на посаду Генерального прокурора, тож йому довелося скласти депутатські повноваження.
ЗМІ поширювали інформацією про те, що очолити фракцію може Ігор Кононенко, якого нещодавно відновили на посаді заступника глави «БПП» після зняття підозри у причетності до корупції й політичного тиску.
Гринів уже поділився своїми планами на новій посаді: «Думаю, ключове, що мені потрібно зробити, це відповідати на ті питання, які мені задають, досить чесно. Якщо ми нині не відновимо діалог, якщо не відновимо довіру чесності в тій політиці, яка нині проводиться в українському парламенті, то ми прийдемо до безперманентних виборів, які, в результаті, не будуть допомагати будувати державу, а тільки руйнувати».
Крім того, новопризначений лідер найбільшої парламентської фракції відповів на запитання про те, чи задоволений він затвердженням своєї кандидатури: «Я, насправді, нині не уявляю собі людину, яка б була задоволена тим, що отримала таку галузь відповідальності. Я прийшов до парламенту 26 років тому, і маю досвід 5 скликань, тому я розумію, яка це відповідальна робота. Ключовою мотивацією ухвалення рішень для будь-якої людини сьогодні, в умовах війни, в умовах кризи, як економічної, так і політичної, повинен бути патріотизм. Якщо ми дійсно хочемо допомогти Україні, то питання задоволення повинно відійти на другий план».

Коментарi

Коментарiв