Росіяни знову принизились перед Путіним і стали перед ним на коліна (відео)

599
Росіяни знову стали на коліна перед Путіним

У Росії ошукані пайовики, які вклали свої кошти в будівництво житлових комплексів у Сочі, стали на коліна перед камерою, щоб вимолити допомогу президента Росії Владіміра Путіна.

Відповідне відео опублікував журналіст Алєксандр Твєрской у своєму Facebook.

За словами учасників акції, таким чином вони хочуть продемонструвати свій жест відчаю через те, що не можуть достукатися до очільника держави для вирішення проблеми.

«О, вони знову на колінах перед Путіним. Тепер у Сочі. Яка нудна та одноманітна кріпацька держава», – прокоментував запис журналіст.

О, они опять на коленях перед Путиным. Теперь в Сочи. Какое скучное и однообразное крепостное государство.

Опубліковано Александром Тверским 6 червня 2018 р.

Соцмережі обурились такою поведінкою мешканців Сочі і масово залишають під відео коментарі із тролінґом і засудженням.

«В Україні люди опускаються на коліна перед загиблими захисниками Батьківщини. У Росії на колінах просять щось у царька, а загиблих ховають як собак потайки», «Ніхто Росію на коліна не поставить!!! Вона сама на них стане!», «Країна встала з колін, а народ став на коліна. Добрий чарівник Путін», «І Ви чекаєте від цього ̶н̶а̶р̶о̶д̶у населення революції? Так вони собі скоріше нового тирана знайдуть, ще гіршого від цього. Країна рабів»,»Бидло!», «Колінопад», «Погода дозволяє, нехай стоять і чолом не забувають бити», «У скрепних новий флешмоб», «Холопський флешмоб», «Путін підняв Росію з колін і поставив раком», – пишуть користувачі.

Слід підкреслити, що це не перший подібний випадок. Так, кілька днів тому в Єкатеринбурзі деякі місцеві мешканці влаштували акцію, під час якої записали звернення до президента Росії Владіміра Путіна, стоячи на колінах.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв