Тимошенко вмовляє Президента відмовитися від виборів на Донбасі

213
Народний депутат України, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала Президента Петра Порошенка відмовитися від проведення виборів на територіях тимчасово окупованого Донбасу.

«Нам відомо, що Адміністрація Президента завершує розробку законопроекту про проведення виборів на окупованих територіях. Я наголошую: не на звільнених після окупації територіях, а на окупованих. Це означає, що, не завершивши війну, яку Російська Федерація веде проти України, вони хочуть на окупованих російськими військами й російськими бандформуваннями територіях проводити «демократичні» вибори до місцевих органів влади», − заявила нардеп.
На її думку, рішення Порошенка внести на розгляд Ради такий законопроект під час окупації Сходу України «означатиме, що за спиною в українського суспільства домовилися, крім Криму, здати ще й Донбас» − передає Радіо Свобода.
Тимошенко заявила, що в такому разі вибори перетворяться на трагедію, оскільки вони пройдуть без виборів, а в результаті до влади прийдуть особи, цілковито підконтрольні окупантам. Крім того, вони претендуватимуть на входження до центральних органів влади.
Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко заявив, що проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі можливе вже до завершення поточного року: «Я впевнений у тому, що, коли буде безпека, коли буде припинення вогню, коли віддадуть заручників, коли ми заведемо озброєну місію Організації з безпеки та співробітництва в Європі, коли ця місія буде не лише на лінії зіткнення, а й на кордоні, й окупанти будуть виведені, я впевнений в тому, що політичним процесом, лише виборами можна повернути окуповані території під український суверенітет».

Коментарi

Коментарiв