СБУ: У Вишинського виявили $200 тис. і договір із МІА «Россия Сегодня»

352
СБУ виявила у Вишинського договір із МІА «Россия Сегодня»

Співробітники Служби безпеки України виявили 200 тисяч доларів і трудовий договорів з МІА «Россия Сегодня» у банківській скриньці заарештованого головного редактора «РИА Новости Україна» Кирила Вишинського.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили в банківській скриньці Вишинського понад двісті тисяч доларів США, предмет, ззовні схожий на пістолет «Браунінґ 1906», та прямий трудовий договір між фігурантом справи та МІА «Россия Сегодня» на керівництво представництвом на території України», – ідеться у повідомленні.

Нині триває досудове слідство.

Нагадаємо, 15 травня в офісах «РИА Новости Украина» відбулися обшуки, а ГПУ показала, що знайшла під час слідчих дій.

Керівнику видання Кирилу Вишинському було оголошено про підозру у державній зраді.

Сам Вишинський не визнає оголошену йому підозру і розцінює затримання як провокацію.

У цій справі на допит до СБУ викликали 47 осіб.

17 травня Херсонський міський суд арештував Вишинського на 2 місяці, захист подав апеляцію на рішення суду, однак Апеляційний суд Херсонської області відмовив стороні захисту у зміні запобіжного заходу.

Під час засідання суду Вишинський заявив, що виходить із українського громадянства і звернувся до президента Росії Владіміра Путіна за захистом. На думку Вишинського, вихід з українського громадянства може допомогти йому стати претендентом для обміну заручниками.

У Державній міграційній службі заявили, що Вишинський не може вийти з українського громадянства, оскільки законодавство України не передбачає такої процедури.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв