Санкції змусять Росію виконувати Мінські домовленості, − Порошенко

248
16 травня 2016 року Президент України Петро Порошенко здійснив зустріч із послами країн G7, під час якої сторони обговорили Мінські домовленості й санкції проти Російської Федерації.

Прес-служби глави держави інформує, що під час зустрічі Порошенко закликав представників країн G7 продовжити чинність санкцій проти Російської Федерації, оскільки їх дія завершиться вже в липні цього року. Український лідер повідомив дипломатів про загострення ситуації на тимчасово окупованому Донбасі, що зафіксував Штаб АТО.
Українська сторона надала дипломатам докази порушень Мінських домовленостей Російською Федерацією, а також підтвердження присутності військ РФ на території Донбасу й відправлення туди військ держави-агресора.
«Санкції є ефективним інструментом і фактором мотивації, який змусить Росію виконувати Мінські домовленості», − наголосив Президент України.
Крім того, глава держави вкотре наголосив на важливості розгортання збройної місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі на окупованих територіях. На думку Порошенка, саме це стане вирішальним аспектом у врегулюванні ситуації на Донбасі, тому він закликав високопосадовців підтримати цю ініціативу.
«Тільки за умови забезпечення безпеки, прогресу в запровадженні збройної поліцейської місії ОБСЄ, стійкого припинення вогню, відведення артилерії і важкої техніки, відведення Росією окупаційних військ, звільнення заручників ми зможемо говорити про політичні механізми», − запевнив глава держави.

Коментарi

Коментарiв